با آرد نول و آرد گندم ستاره آشنا شوید

آرد 000 همان آرد سفید (آرد نول) بوده که به آرد قنادی نیز معروف است. این آرد بافت بسیار نرمی دارد و حالت کشسانی آن نشان دهنده میزان زیاد گلوتن در آن است. خوب است بدانید این آرد کاملا یکدست بوده و در آن مشتقاتی از سبوس وجود ندارد.

 آرد نول با کیفیت از گندم های مرغوب ایرانی بدست می آّید که به دلیل عدم وجود سبوس زیاد در آن بهتر است ظرف 6 ماه مصرف گردد. این آرد مقادیر زیادی پروتئین دارد و رنگ آن روشن است. آرد 000 به صورت دانه نرم و دانه زبر تولید می گردد که این امر بنا به خواست مشتری می باشد. خرید آرد 000 با توجه به موجود بودن آن در اکثر فروشگاه ها به سادگی میسر می گردد.

از نظر محل و شرایط نگهداری، هر دو نوع آرد گندم بهتر است در محیط خشک و خنک که در آن رطوبت زیادی وجود نداشته باشد، نگهداری شوند. دقت کنید محیط نگهداری این آردها نباید محل زندگی حشرات باشد.

اگر بخواهیم اندکی در خصوص آرد گندم قنادی ستاره توضیح دهیم تا بیشتر تفاوت این دو آرد را متوجه شوید باید تاکید کنیم آرد ستاره یا آرد فانتزی یک نوع آرد با ویژگی ‌های خاص است. این آرد سرشار از پروتئین بوده که باعث می ‌شود نان‌ های تولید شده از آن، بخش زیادی از پروتئین مورد نیاز بدن را فراهم کنند. این آرد می ‌تواند خاصیت کشسانی مواد مورد استفاده در تهیه نان و کیک را افزایش دهد و باعث شود آّب بیشتری جذب خمیر گردد. در نتیجه این امر، انسجام خمیر بیشتر شده و آرد با سایر مواد بهتر ترکیب می شود. وجود گلوتن زیاد در این آرد سبب می گردد که برای تهیه نان ‌های حجیم مانند نان باگت، همبرگر و تست مناسب باشد.

آرد 000

خرید آرد 000 و اطلاع یافتن از قیمت آرد مخصوص رستوران به کمک سایت آکام

مشخصات و ویژگی های این دو آرد

همان گونه که پیش تر هم بیان شد، هر دو آرد دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود هستند. شما می توانید متناسب با این ویژگی ها از آن ها بهره ببرید و به خرید آرد گندم کیسه ای بپردازید. در ادامه مشخصات و ویژگی های آرد نول و ستاره را در قالب جدول بیان می نماییم تا بتوانید هنگام خرید آرد مخصوص رستوران انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

ویژگی/ نام کالا

آرد نول

آرد گندم ستاره

رنگ

سفید یکدست بدون وجود ذره ای سبوس یا ناخالصی و لکه در آن

سفید مایل به خاکستری، مقادیری سبوس در آن دیده می شود.

میزان سبوس گیری

در حدود 23 تا 30 درصد بنا به سفارش مشتری

بین 21 تا 23 درصد مطابق با خواسته مشتری

موارد مصرف

انواع مصارف قنادی، از جمله شیرینی پزی، کیک پزی و ...

بیشتر برای پخت انواع نان از جمله نان پیتزا، نان باگت و ...

میزان گلوتن موجود

در حدود 35 درصد

27 تا 29 درصد

شکل ظاهری

پودر

پودر

ترکیبات

100 درصد آرد گندم

100 درصد آرد گندم

جدول مقایسه آرد نول و آرد گندم ستاره

لازم به ذکر است مشخصه های ظاهری دیگری مانند وزن، ابعاد محصول و محل تولید، به محل تهیه شما بستگی دارد. برای مثال آرد نول در فروشگاه آکام در دو وزن 25 کیلوگرمی و 10 کیلوگرمی عرضه می گردد.

آرد گندم قنادی ستاره نیز در این فروشگاه می تواند در مقادیر 25 کیلوگرمی و 10 کیلوگرمی تهیه شود. نکته ای که لازم است به آن توجه کنید این است که برخی از فروشگاه ها به ترکیبات این دو آرد مقادیری جوانه گندم اضافه می کنند. این امر باعث می شود برخی از ویژگی های این محصول و به تبع قیمت آرد گندم، دستخوش تغییرات گردد.

آرد گندم

خرید آرد مخصوص پیتزا از چه طریقی امکان پذیر است؟

موارد مصرف آرد گندم قنادی ستاره و آرد قنادی نول

از آرد قنادی گندم ستاره می توان برای تهیه خمیر پیراشکی، انواع خمیر پیتزا و یوفکا استفاده کرد. همچنین می توان از این آرد برای تهیه و پخت انواع نان های خانگی و نان ‌های خوراکی مانند انواع نان پیتزا بهره برد. همان گونه که گفته شد، از آن به صورت صنعتی یا در خانه برای تهیه نان ‌های حجیم و نیمه حجیم استفاده می‌ شود. شما می توانید با کمک این آرد، دونات های خوشمزه بپزید و از کیفیت آن ها لذت ببرید.

 اگر بخواهیم موارد مصرف آرد نول را مرور نماییم باید بگوییم همان طور که گفته شد، آرد نول می تواند به صورت دانه نرم و زبر تهیه گردد. دانه نرم این آرد برای مصارف قنادی کاربرد دارد و مشخصا از گندم های ریزتر تولید می شود. در کنار آرد نول دانه نرم، آرد نول دانه زبر قرار می گیرد که عموما از آن در مصارفی مانند ماکارونی یا پاستا سازی بهره برده می شود. با این تنوع در استفاده، آرد نول به عنوان یک آرد چند منظوره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

 

قیمت آرد مخصوص پیتزا

قیمت آرد مخصوص پیتزا چقدر است؟ آیا می توان با کمک این آرد پیراشکی درست کرد؟

خرید آرد مخصوص پیتزا (ستاره) و آرد قنادی نول

شما برای خرید آرد نول و ستاره می توانید از راه های مختلفی اقدام نمایید. یکی از این راه ها خرید آرد سه صفر از سایت های اینترنتی فروش محصولات قنادی است. شما می توانید انواع این آردها را با وزن های مختلف از آکام تهیه نمایید. باید خاطر نشان کنیم قیمت آرد مخصوص رستوران در آکام بسیار منصفانه است. آکام تضمین می کند محصولات مورد نظر شما را با بیشترین کیفیت ارسال نماید. با انتخاب این روش، شما می ‌توانید از تنوع محصولات و کیفیت بالایی که آکام ارائه می ‌دهد، بهره‌ مند شوید. همچنین، مزیت این روش در این است که محصولات به طور آنلاین به آدرس شما ارسال می ‌شوند که تا حد زیادی راحتی و سهولت در خرید آرد گندم را افزایش می ‌دهد.

آرد مخصوص پیتزا

خرید آرد سه صفر با بیشترین کیفیت و نازل ترین قیمت

قیمت آرد گندم و آرد نول چقدر است؟

همانند هر محصول دیگری قیمت آرد نول نیز تحت تأثیر چندین عامل قرار می گیرد. در ادامه این عوامل را بررسی می کنیم و قیمت حدودی هر کیلو از این آرد ها را بیان می نماییم.

  1. قیمت گندم: افت و خیز قیمت گندم به طور مستقیم بر قیمت آرد سه صفر تأثیر می‌ گذارد. افزایش قیمت گندم منجر به افزایش قیمت این آرد می‌ شود.
  2. شرایط جوی: شرایط آب و هوا می ‌تواند روی میزان محصول گندم تأثیر گذاشته و در نتیجه قیمت آرد 000 را افزایش دهد.
  3. هزینه‌ های تولید: هزینه ‌های نیروی انسانی، تجهیزات و مواد اولیه دیگر نیز روی قیمت آرد سه صفر نقش دارند.
  4. تقاضا و عرضه: نسبت تقاضا و عرضه در بازار نیز روی قیمت آرد تأثیر می ‌گذارد. افزایش تقاضا و یا کاهش عرضه ممکن است قیمت را افزایش دهد.
  5. سیاست ‌های دولتی: تصمیمات دولتی و سیاست ‌های مرتبط با بازارهای کشاورزی نیز می ‌توانند روی قیمت آرد تأثیر بگذارند.

با توجه به عوامل بیان شده نمی توان به طور دقیق مشخص نمود که قیمت آرد نول و آرد ستاره چقدر است. با این حال برای آگاهی شما متذکر می شویم قیمت هر کیلو از آرد نول در بازه قیمتی 20 تا 30 هزار تومان قرار می گیرد. این مبلغ برای آرد ستاره چیزی در حدود 18 تا 25 هزار تومان خواهد بود. دقت کنید محل خرید این محصول از عوامل مهمی است که روی قیمت خرید آن تاثیر می گذارد.

آرد سه صفر خرید آرد مخصوص رستوران

جمع بندی

آرد نول و آرد گندم ستاره محصولات با کیفیتی برای مصارف قنادی هستند. این آردها دارای پروتئین زیادی بوده و به دلیل کیفیت بالای طعم و مزه، محصولات خانگی را با کیفیت بالا تولید می ‌کنند.Top of Form اگر بخواهیم بیان کنیم مناسب ترین آرد برای رستوران کدام آرد است، باید از آرد گندم ستاره نام ببریم که می تواند در طبخ انواع نان پیتزا بی نظیر عمل کند.

شما می توانید با این آرد خوشمزه ترین نان ها را بپزید و از کیفیت طعم آن ها لذت ببرید. جهت خرید آرد گندم کیسه ای می توانید از فروشگاه آکام کمک بگیرید. آکام اطمینان می ‌دهد که محصولات با بیشترین کیفیت به دست مشتریان می رسند تا تجربه خوشمزه و لذت‌ بخشی برای همگان به ارمغان بیاید. یاداور می شویم قیمت خرید آرد سه صفر، در فروشگاه آکام بسیار مناسب و اقتصادی است.

در آخر باید بیان کنیم، آرد نول یک نوع آرد با ویژگی ‌های خاص است. این آرد در نوع بافت نرم و زبر تولید می شود و مخصوص مصارف قنادی می ‌باشد. از دانه نرم این محصول برای تهیه انواع شیرینی خانگی و کیک بهره برده می شود.